Masz pytania lub chcesz ustalić termin?

Zadzwoń lub napisz:

  510 035 336

terapienaturalneharmonia@gmail.com
 

Stopy są ważne, bo:

  1. Stopy dają połączenie z ziemią, są podstawą naszego ugruntowania. Gdy jakiś system energetyczny nie jest uziemiony, może się zdarzyć, że silny ładunek energetyczny przeciąży go. W organizmie ludzkim tym ładunkiem energetycznym są emocje. Ugruntowane osoby zdecydowanie łatwiej radzą sobie z emocjami.

To jak bardzo czujesz swoje stopy, czy je w ogóle czujesz, świadczy o Twoim ugruntowaniu i przekłada się na to, jak radzisz sobie z emocjami.

  1. Na stopach są zakończenia nerwowe i refleksy, które są połączone ze wszystkimi ważnymi organami w ciele. Stymulowanie tych zakończeń nerwowych pobudza pracę całego organizmu i przywraca wewnętrzną równowagę.

Wszystkie zmiany pojawiające się na stopach sygnalizują zmiany w organizmie. Robiąc zabieg refleksologiczny stóp można zapobiegać przed chorobą lub wspierać powrót do zdrowia. Zabiegi refleksologiczne stóp mają niewiele przeciwskazań, można je stosować w wielu dolegliwościach.

  1. To od stóp zaczyna się marznięcie i od stóp można szybko temu zapobiec. Wymoczenie stóp w gorącej wodzie z solą kamienną bardzo rozgrzewa organizm i oczyszcza energetycznie.
  2. Sposób stawiania stóp wpływa na postawę całego ciała. Ważne jest, aby dbać o wygodne obuwie i nie przesadzać z wysokimi obcasami, będzie to korzystne dla kręgosłupa.

Dbajmy o swoje stopy. Masujmy. Głaszczmy. Czujmy. Smarujmy olejkami. Zakładajmy wygodne obuwie. Chodźmy boso. Uziemiajmy się 😊

Dlaczego stopy są ważne

03 stycznia 2021

TRE ŚwidnikTerapie naturalne HARMONIA    Marzena Kwit